WYNAJEM PRZESTRZENI

NOWOCZESNE PRZESTRZENIE

Muzeum Śląskie to 10 zróżnicowanych pod względem wielkości, nowocześnie wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych i edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o różnorodnych grupach odbiorców. Sale teusytuowane są na najniższych poziomach Muzeum – na 4 i 3 kondygnacji pod ziemią.

Sale edukacyjne (A, B, C, D, E, F, G) znajdujące się na poziomie -3 doskonale służą mniejszym projektom warsztatowym, spotkaniom biznesowym lub pełnią rolę zaplecza technicznego dla większych przedsięwzięć. Każda z nich wyposażona jest w projektory obrazu, ekrany i systemy nagłośnieniowe oraz dostęp do internetu.

AUDYTORIUM

Największa i najbardziej reprezentacyjna przestrzeń konferencyjno-eventowa znajduje się na najniższym poziomie muzeum. Licząca 332 miejsca siedzące w układzie kinowym sala audytoryjna wyposażona jest w nowoczesne systemy prezentacji obrazu, systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe, a także w zestaw do tłumaczeń symultanicznych z dwoma kabinami. Z salą audytoryjną graniczy foyer o powierzchni blisko 500 m2 zaopatrzone w ladę cateringową z pełnym zapleczem kuchennym. Obok znajdują się dwie mniejsze sale edukacyjne wyposażone w nowoczesne systemy projekcji i nagłośnienia.

PARKING DLA GOŚCI

Do dyspozycji gości przekazujemy podziemne parkingi, a dogodna lokalizacja obiektu, w ścisłym centrum miasta, umożliwia bezproblemowe dotarcie do obiektu osobom niezmotoryzowanym.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dział Obsługi Publiczności i Organizacji Imprez
e-mail:
obsluga.publicznosci@muzeumslaskie.pl
tel.: 32 213 08 57

 

REGULAMIN NAJMU PRZESTRZENI